سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > برگزاری سومین جلسه ی کمیته اجرایی مدیریت دانش استانداری


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سومین جلسه ی کمیته اجرایی مدیریت دانش استانداری

 

  

چهارمین جلسه کمیته اجرایی مدیریت دانش استانداری به ریاست آقای دبیر معاون محترم توسعه مدیریت و منابع  و رییس کمیته برگزار شد.

 در این جلسه آقای احمدی، مدیرکل برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری و دبیر کمیته، ضمن ارایه گزارشی از اقدامات انجام یافته و عملکرد دبیرخانه کمیته، در خصوص کارنامه مدیریت دانش استانداری گفت: بحت مدیریت دانش مختص دفتر برنامه ریزی نبوده بلکه شامل مجموعه استانداری می باشد که از این رو همراهی و همکاری تمامی واحدهای استانداری را می طلبد در ارزیابی نیز نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشتیم انشا الله با همکاری مدیران و کارشناسان در آینده شاهد موفقیقت های بیشتری باشیم.

سپس آقای دبیر، معاون محترم توسعه و منابع استانداری و رییس کمیته، ضمن اشاره به لزوم تداوم برنامه‌های مدیریت دانش و راه اندازی سامانه تعاملاتی کارکنان وزارت کشور، خواستار مشارکت معاونین و مدیران دفاتر استانداری و کارشناسان در شبکه تعاملاتی وزارت کشور شدند.

وی در خصوص اجرای کامل برنامه های مدیریت دانش گفت: این طرح با هدف انتقال دانش و تجربیات مدیریتی و کارشناسی صورت می گیرد و بایستی در سازمانها و دستگاهای اجرایی استان نیز اجرایی گردد.

 

 ١٢:١١ - پنج شنبه ٣ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١١٩    /    تعداد نمایش : ٥٨تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.