سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > معاون آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری معرفی شد.


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری معرفی شد.

 


با حضور آقای دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، آقای ابوالفضل علایی، بعنوان معاون آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی استانداری معرفی شد.

 

این جلسه که با حضور معاون توسعه مدیریت، مدیرکل اداری و مالی و همچنین کارکنان دفتر برگزار شد. ابتدا، آقای نعمت احمدی، مدیر کل برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری، ضمن تشکر از آقای دبیر، به جهت این که شخصا در این جلسه حضور پیدا کرد، برای آقای علایی آرزوی موفقیت نمود و گزارشی از ماموریت های سازمانی این دفتر را به حاضرین ارایه و گفت: وظایف این دفتر بیشتر راهبردی، استراتژیک و مطالعاتی است؛ همچون، برنامه ریزی، بودجه، تحول اداری، ساختار و تشکیلات، بهره وری آموزش و پژوهش، دبیرخانه شورای اداری استان، دبیرخانه کارگروه مدیریت استان و اخیرا نیز وظیفه ی جدیدی در دولت سیزدهم به عنوان "مدیریت دانش" به این دفتر محول شده است.

 

در ادامه، آقای دبیر ضمن آرزوی موفقیت برای آقای علایی، بعنوان معاون آموزش و پژوهش گفت: اهمیت این دفتر برکسی پوشیده نیست. به عنوان مثال این دفتر می تواند از طریق مدیریت دانش، با جمع آوری و در اختیار قرار دادن تجارب و اطلاعات مدیران و کارشناسان با سابقه و با تجربه به افزایش بهره وری دست یابد.


١٤:٠٠ - شنبه ٢٨ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠٩٤    /    تعداد نمایش : ٦٧تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.