سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > بازدید از ساختمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اصلاندوز


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید از ساختمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اصلاندوز

 

برای تامین محل استقرار موقت نمایندگی تعدادی از دستگاه های اجرایی استان جهت خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان اصلاندوز، مدیرکل دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری و مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به همراه فرماندار اصلاندوز از ساختمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اصلاندوز، کتابخانه محله قره قباغ و زمین تخصیص یافته برای ایجاد مجتمع اداری شهرستان اصلاندوز بازدید کردند.

نعمت احمدی، مدیرکل دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری و نماینده وزارت کشور در سازمان امور اداری و استخدامی کشور، برای پیگیری مسایل مجتمع اداری، خواستار استقرار نمایندگی دستگاه های اجرایی استان در این شهرستان شدند.

مدیرکل برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری، گفت: با استفاده از ظرفیت ادارات مستقر در این شهرستان پیگیر تامین محل استقرار موقت سایر نمایندگی دستگاه های اجرایی در کوتاه مدت و نیز ساخت مجتمع اداری برای این امر در میان مدت هستم که فرایند اولیه از جمله: مکان یابی، اختصاص زمین و تعیین دستگاه های مشمول صورت گرفته که انشاالله پس از تخصیص اعتبار، عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

 ١٣:٥٧ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٤٣٨    /    تعداد نمایش : ١٥٦تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.