سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > اولین جلسه کمیته اجرایی مدیریت دانش استانداری به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع تشکیل گردید.


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه کمیته اجرایی مدیریت دانش استانداری به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع تشکیل گردید.

 

 

 

 

احمدی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی بودجه و تحول اداری و نایب رییس کمیته، ضمن بیان اهمیت و جایگاه مدیریت دانش، و دریافت گواهی بلوغ دانش در سال گذشته با زحمات همکاران، به ارایه گزارش اقدامات انجام یافته در راستای اجرایی نمودن مدیریت دانش در استانداری پرداخت.

وی، با ذکر اینکه مدیریت دانش یک سیستم است و کل سازمان را در بر می گیرد از این رو همکاری فعال همه کارکنان علی الخصوص مدیران را در این زمینه خواستار شد.

 

 

آقای دبیر، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع استاندار و رییس کمیته، گفت: ما اکنون در عصر اطلاعات واقع شده ایم و موضوع سازمان های یادگیرند برای بهبود کیفیت خدمات و فعالیت ها، نیازمند دانش، اطلاعات بروز و کارکنان با دانش می باشد.

وی، تحقق اهداف مدیریت دانش از جمله ارتقا و انتقال تجربیات موفق، توسعه شبکه تعاملاتی یکپارچه، دسترسی آسان و سریع به اطلاعات و همچنین اجرای موفق آن را مستلزم همکاری همه واحدها و کارکنان دانست.

در پایان ایشان به پیاده ‌سازی چهارچوب حاکمیتی استقرار و اجرای مدیریت دانش در استانداری تاکید کرد و گفت انتظار هست با همکاری و هم افزایی همدیگر در جهت تحقق اهداف و انجام وظایف تعیین شده برای کمیته، تلاش نماییم.

 

 

 

 


١٣:٢٩ - يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ٤٢٨٠٠    /    تعداد نمایش : ١١٤تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.