سال 1401 « سال تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین »
اخبار > دوره آموزشی مدیریت دانش برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

دوره آموزشی مدیریت دانش برگزار شد

دوره آموزشی مدیریت دانش برگزار شد

دوره آموزشی مدیریت دانش با حضور مدیران و کارشناسان استانداری و فرمانداری های تابعه به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

نعمت احمدی، مدیر کل دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری در شروع این دوره آموزشی با اشاره به ضعف های نظام اداری کشور گفت: وجود مسائل گوناگون در نظام اداری کشور، مانند ضعف شایسته سالاری و ناکارآمدی، توجه  خط مشی گذاران امر را به تحول و اصلاح نظام اداری و تدوین برنامه های گوناگون برای ایجاد تحول اداری کشور جلب نمود و اولین برنامه تحول در نظام اداری کشور در سال 1381 به تصویب شورای عالی اداری رسیده و به مرحله اجرا درآمد و بعد آن نیز برنامه جامع اصلاح نظام اداری کشور به صورت دو برنامه سه ساله از 1394-1396 و 97-99 مصوب و به مرحله اجرا در آمد. اما متاسفانه بعضی از بند های آنها از جمله استقرار چرخه بهره وری و استقرار مدیریت دانش تا پایان مدت زمان برنامه نتونستند به مرحله اجرا در آیند.

در استانداری اردبیل برای اجرایی نمودن این دو برنامه از سال قبل اقداماتی صورت گرفته و در ادامه آن برای آشنا نمودن مدیران و کارشناسان با مفاهیم مدیریت دانش و فراهم نمودن زمینه اجرای آن دوره آموزشی فوق برنامه ریزی و اجرای می گردد.

 دانلود فايل : dansh2.jpg ( 226KB )


٠٩:٠٤ - 1401/05/30    /    شماره : ٤٠١٦٩    /    تعداد نمایش : ٣٣تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.