سال 1401 « سال تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین »
اخبار > جلسه شورای مشورتی کارکنان استانداری


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای مشورتی کارکنان استانداری

 

 

درجلسه شورای مشورتی کارکنان استانداری

*- مهندس بهنام جو، استانداراردبیل:

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، باید کمک کنیم وضعیت معیشتی همکاران بهبود پیدا کند

*- دکتر نژادمحمد،معاون محترم توسعه مدیریت ومنابع:

درقالب این شورا ،برخی اقدامات لازم ازجمله رای زنی برای کمک به اموررفاهی ونیزتشکیل جلسات متعدد برای حل مشکل تعاونی مسکن همکاران انجام گرفته است

*- دکتر جوادی، مدیرکل دفتربرنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری:

تداوم این جلسات شورا ی مشورتی درحضوراستاندارمحترم، ازپشتوانه های مهم و تاثیرگذاراین شورا می تواند باشد

در پی تشکیل شورای مشورتی کارکنان استانداری ، جلسه این شورا ، روز شنبه مورخ 7/4/99 راس ساعت 14 ،با حضور استاندار محترم ودر دفتر ایشان برگزار گردید.

       در ابتدای این جلسه، آقای مهندس بهنام جو، استاندار محترم ،ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر و بنیان گذار قوه قضاییه  شهید دکتر بهشتی و تشکر از متولیان امور این شورا ودبیرخانه آن، به جایگاه شورای مشورتی اشاره کرده و بیان داشتند: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، باید کمک کنیم وضعیت معیشتی همکاران بهبود پیدا کند و در این راستا، اعضای شورای مشورتی در پی احصاء پروژه های درامد زا در چهار چوب قانونی برای همکاران باشند.

در ادامه ، اقای دکتر نژادمحمد،معاون محترم توسعه مدیریت ومنابع ، ضمن ارائه گزارش از نحوه تشکیل شورای مشورتی در استانداری اردبیل و چگونگی برگزاری انتخابات و نیز تشکیل جلسات منظم این شورا با حضور خود ومدیرکل دفتربرنامه ریزی ازطریق یادشده به عنوان دبیرخانه آن، به برخی اقدامات لازم درقالب این شورا ازجمله رای زنی برای کمک به اموررفاهی ونیزتشکیل جلسات متعدد برای حل مشکل تعاونی مسکن همکاران اشاره و خواستار ارائه  رهنمودهای لازم ازسوی استاندار محترم برای این شورا شد.

        همچنین،در این جلسه، دکتر جوادی، مدیرکل دفتربرنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری هم، با تشکراز استاندار محترم ومعاون محترم  توسعه مدیریت ومنابع به سبب عنایت خاص آنان نسبت به این شورا و اختصاص این جلسه به این امرگفت: باعنایت به اهداف تشکیل این شورا درمراکزاداری ازجمله ایجاد تعامل واستفاده ازتجارب کارکنان وانتقال آن به ساختارمدیریتی کلان وبه تبع آن ایجاد پویایی ، کارآمدی وتوانمندسازی بیش ازپیش سیستم وبدنه کارشناسی ادارات، بی گمان تثبیت وتقویت جایگاه شورای مشورتی درمجموعه های اداری به ویژه استانداری از ضرورت هاست و درصورت تقویت این امردراستانداری وفرمانداری های تابعه، این شورا می تواند نقش موثری را دراعتماد سازی متقابل مدیریت ها وزیرمجموعه های آنها ونیز ترمیم وبهبود اموررفاهی همکاران ایفا نماید. وی دراین راستا، بابیان این نکته که تداوم این جلسات درحضوراستاندارمحترم ازپشتوانه های مهم و تاثیرگذاراین شورا می تواند باشد،ازاستاندارمحترم خواستارادامه این جلسات درحضورایشان شد.

در این جلسه، معاون آموزش وپژوهش دفتربرنامه ریزی ودبیر این شورا واعضای محترم شورای مشورتی، به بیان مشکلات و مسائل همکاران پرداخته و جهت رفع مشکلات مالی ورفاهی پیش آمده برای آنان،  خواستار مساعدت ویژه اقای استانداردراین باره شدند. تداوم تشکیل جلسات شورای مشورتی ،گذشته از روال عادی خود،به صورت ماهانه  درحضوراستاندار محترم،عنایت خاص استاندار واقدامات لازم پیرامون تامین اموررفاهی وپیگیری موضوع تعاون مسکن همکاران استانداری، ازمصوبات این جلسه بود.


١٢:٤٢ - 1399/04/11    /    شماره : ٣٥٠٢٦    /    تعداد نمایش : ٣٤٧تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.